Budowa odlewni pod klucz

Nasze doświadczenie, wiedza, korzystanie z najnowszych narzędzi do projektowania jak również profesjonalizm w postaci dostarczenia klientom tylko sprawdzonych i najnowocześniejszych rozwiązań pozwoliło nam na realizację inwestycji, które należą do największych i najlepszych w Polsce a nawet w Europie. Inwestycje te pozwoliły odlewniom zwiększyć produkcję, jakość i konkurencyjność.

Budowa odlewni pod klucz

Modernizacja odlewni

Jeśli są Państwo zainteresowani unowocześnieniem Waszych odlewni, podniesieniem wydajności i zwiększeniem jakości produkowanych przez Państwa odlewów prosimy o kontakt – chętnie się z Państwem spotkamy nawet jeśli takie zmiany są na razie w sferze marzeń. W celu lepszego zapoznania Państwa z możliwościami produkcyjnymi oferowanych przez nas maszyn, dysponujemy możliwością pokazania dotychczas zrealizowanych inwestycji.

Modernizacja odlewni

Projektowanie i doradztwo

Dysponujemy najnowocześniejszymi narzędziami do projektowania, które pozwalają szybko zaprezentować jak można unowocześnić i zmienić Państwa odlewnię. Długoletnia obecność na Rynku pozwoliła nam zbudować wspaniałe relacje zarówno z klientami jak i dostawcami. Służymy informacją i radą i z tego jesteśmy znani. Ciągła współpraca z Wydziałem Odlewnictwa Akademii Górniczo-Hutniczej pozwala nam uzyskać odpowiedzi i rozwiązania skomplikowanych problemów technologicznych. Wspólnie działamy w wielu projektach, które z racji swojej innowacyjności jako jedne z nielicznych otrzymały dofinansowania z Unii Europejskiej.

Projektowanie i doradztwo

Serwis Maszyn 24 h

Wiemy jak istotnym jest zachowanie ciągłości produkcji Państwa odlewni dlatego duży nacisk kładziemy na serwis posprzedażowy. Możecie mieć Państwo pewność że w ciągu 24 h od zgłoszenia udzielona zostanie pomoc techniczna.

Serwis Maszyn 24 h