Udział w XVI PL-DE Spotkaniu Recyklerów i Handlowców

Udział w XVI PL-DE Spotkaniu Recyklerów i Handlowców "IGMNiR-VDM"

METALPOL Węgierska Górka Sp. z o.o. zakupiła trzecie urządzenie Koyama 400i

Odlewnia METALPOL, szczęśliwy posiadacz dwóch automatów szlifierskich stawia na swój rozwój i zdecydowała się na zakup trzeciego urządzenia Koyama 400i. Zamontowana na początku sierpnia 2019 roku maszyna, jak i poprzednie sprawują się doskonale poprawiając znacznie jakość i wydajność produkowanych detali.

Victaulic Polska zainwestował w dwa urządzenia Koyama 400i

Globalny producent mechanicznych systemów łączenia rur, zakupił za naszym pośrednictwem dwa urządzenia Koyama 400i do automatycznego szlifowania odlewów. Do zakupu dwóch sztuk na raz, które zostały zainstalowane na początku lipca 2019 roku, przekonała go łatwość i szybkość programowania maszyn oraz możliwość obsługi obu automatów przez jednego pracownika.

Umowa współpracy z HIRADO KINZOKU KOGYO CO., LTD

W związku z poszerzaniem naszej oferty w sierpniu 2019 roku zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem HIRADO KINZOKU KOGYO CO., LTD. w Polsce. Japoński producent nożyc do aluminium, klinów i łamaczy szczękowych do żeliwa.

Umowa współpracy z DIDION INTERNATIONAL INC.

Starając się sprostać Państwa potrzebom w sierpniu 2019 staliśmy się wyłącznym przedstawicielem, na polski rynek, amerykańskiego producenta bębnów obrotowych - DIDION INTERNATIONAL INC. Innowacyjna na rynku polskim technologia wybijania odlewów przynosi znaczące korzyści i oszczędności. W bębnie Didiona podczas rotacji odbywa się kilka istotnych operacji: wybijanie, separacja, podwójne przesiewanie i wstępne przygotowanie piasku wraz ze schłodzeniem i oczyszczeniem odlewów, a wszystko to przy jednoczesnej dbałości o jakość odlewów i dużych oszczędnościach energii.

Umowa współpracy z HEINRICH WAGNER SINTO MASCHINENFABRIK GMBH

Spieszymy poinformować Państwa, że na początku czerwca 2019 roku podpisaliśmy umowę na wyłączne przedstawicielstwo z HEINRICH WAGNER SINTO MASCHINENFABRIK GMBH, producentem najlepszych urządzeń do formowania o poziomej linii podziału, proponującym również innowacyjne technologię formowania próżniowego czy też suchej regeneracji masy bentonitowej, zalewnia oraz odlewnia ciśnieniowego.

Umowa współpracy z GRADMATIC EQUIPMENT INC

Rozwijamy się, aby móc znaleźć najlepsze rozwiązania dla Państwa odlewni, dlatego w czerwcu 2019 roku nasza firma powiększyła grono firm, których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem o GRADMATIC EQUIPMENT INC, kanadyjskiego producenta systemów do automatycznego przygotowania wyłożenia ogniotrwałego pieca.

Umowa współpracy z MELTECH LTD

Miło nam poinformować Państwa, że jesteśmy także długoletnim przedstawicielem firmy MELTECH LTD, producenta pieców indukcyjnych i dostawcy części zamiennych.

Umowa współpracy z A1 ROPER LTD.

Dbając o ciągły rozwój firmy zdobywamy potrzebną wiedzę i pozyskujemy nowe firmy oferujące asortyment spełniający Państwa oczekiwania. W maju 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z angielskim producentem kadzi A1 ROPER LTD. Firma słynie z niezawodnych przekładni i bezpiecznych dla operatora urządzeń.

Fabryka Armatury Jafar bardzo zadowolona z Koyamy 400i

Urządzenie Koyama do automatycznego szlifowania odlewów do 30 kg tak świetnie sprawdza się w Odlewni Jafar, że Zarząd postanowił zakupić jeszcze jedną Koyamę ze stołem obrotowym do szlifowania odlewów większych do 70 kg. Już 2 Koyamy uruchomione w Jafarze !! Potwierdza się deklaracja producenta że 95 % klientów wraca po następne urządzenia.

EUROCAST INDUSTRIES
Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Grabowa 19
30-227 Kraków
Polska

NIP: 6772384280

+48 12 625 25 40
www.eurocast-ind.pl

EUROCAST INDUSTRIES LTD

The Design Centre, Crusader Park,
Warminster, Wiltshire,
BA12 8SP, United Kingdom

+44 (0) 1985 248888
+44 (0) 1985 300410
www.eurocast-ind.com
sales@eurocast-ind.com

 

Polityka prywatności i ochrona danych osobowych